Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. W. Studenckiego w Bytomiu oraz Bytomskie Centrum Wsparcia serdecznie zapraszają na Wystawę - Wielkanocne Baranki.

W wystawie wezmą udział wyjątkowi artyści, których zaprosiliśmy do wspólnej wystawy rękodzieła; uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników Młodzieżowych Domów Kultury, uczniów szkół, przedszkoli, wychowanków domów dziecka, seniorów, uczestników Dziennych Domów Pomocy, Środowiskowego Domu Samopomocy, mieszkańców DPS - ów, i Mieszkańców Schroniska, pozostających w kryzysie bezdomności.

Naszym wspólnym przedsięwzięciem chcemy pokazać integracyjne oblicze terapii zajęciowej, zajęć plastycznych, warsztatów artystycznych.

 

Bytomskie Centrum Wsparcia - wspiera na co dzień, przywracając szansę na zmiany. Buduje nadzieję, budzi wiarę w ludziach, którzy ją utracili. Z okazji Wielkiej Nocy - budujmy tą wiarę wspólnie. Stwórzmy Baranka- symbol przezwyciężania, nadziei, radości i zmiany złego w dobre. Dajmy wyraz naszemu spojrzeniu na tą zmianę.

Wystawa odbędzie się w dniach 22.03.2023 - 07.04.2023.

 

Zaprezentowane zostaną Baranki Wielkanocne wykonane zostały własnoręcznie, wybranymi, różnymi metodami i technikami plastycznymi. Każda z prac z uwagi na swe symboliczne znaczenie niesie z sobą przesłanie nie podlegające kryteriom oceny. Stawkę stanowią wartości, które wpisane są w arteterapię i integrację przy zaangażowaniu we wspólny, ciekawy projekt. W naszym zamierzeniu stanie się on pierwszym z kolejnych, cyklicznych tego typu wydarzeń w naszym środowisku. 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież