Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 Bytom-Karb oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Wł. Studenckiego w Bytomiu ma przyjemność zaprosić Państwa na wystawę pokonkursową XXII Wojewódzkiego konkursu twórczości plastycznej dzieci i młodzieży pt.: „Moja ulubiona pora roku”. Do udziału w ubiegłorocznym konkursie zaproszono uczniów z całego województwa śląskiego, wszystkich typów szkół (poza szkołami plastycznymi). Celem konkursu była prezentacja możliwości twórczych dzieci i młodzieży.

Nadesłane prace zostały ocenione w 6 kategoriach w technice plastycznej dowolnej. Wystawa dostępna będzie do końca stycznia br. w Galerii Rotunda w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu, w godzinach otwarcia biblioteki. Zapraszamy także do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wystawy. 

  • IMG_6596
  • IMG_6597
  • IMG_6598
  • IMG_6600
  • IMG_6603
  • IMG_6604
 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież