Zapraszamy wszystkie dzieci na wakacje z Miejską Biblioteką Publiczną. W tym roku wyruszamy w literacką podróż dookoła świata. Projekt Letnia Akademia Podróżników skie­rowany jest do dzieci w wieku 6-12 lat. Spotkania będą miały formę warsztatów o charakterze artystyczno-literackim, wzbogaconych prezentacjami multimedialnymi oraz za­bawami z robotami edukacyjnymi do nauki kodowania. Wszystkie spotkania zostaną oparte na literaturze o tematyce podróżniczej. Zwiedzimy podmorskie głębiny z Nelą, małą podróżniczką, odwiedzimy leniwce z Martyną Wojciechowską, Kazimierz Nowak zabierze nas na Czarny Ląd, wypłyniemy na Pacyfik z Pippi Langstrumpf, a pewna zaprzyjaźniona z biblioteką podróżniczka opowie nam o dzieciach z całego świata.

Miejsce: Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci i Młodzieży

Zapisy pod numerem telefonu: 32 787 06 01/03, wew. 413 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież