Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie Klubu Gier Planszowych Wysoka PION-tka. Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy wraz z klubem gier planszowych dla naszych czytelników spotkanie z grami. W spotkaniu mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani grami, młodzież, dorośli, którzy chcą ciekawie spędzić czas wolny. Gwarantujemy świetną zabawę i zdrową rywalizację. Zajęcia skierowane są do dzieci powyżej 10 roku życia. Planszówki to hobby członków klubu od lat. „Wysoka PION-tka” zaczynała swoją działalność w 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytomiu, gdzie wspólnie z młodzieżą z klas 4- 8 spotykaliśmy się i wspólnie spędzaliśmy czas, poznając nowe tytuły. Wzięli udział w wielu imprezach poświęconych grom, w tym współorganizowali strefę familijną na Planszówkach w Spodku w 2020 i 2021 roku. Gry planszowe są dla nich doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie przyjaźni. Zapraszamy serdecznie na otwarte spotkanie Klubu Gier Planszowych „Wysoka PIONKA-tka”. Do zobaczenia się przy planszy!

Uwaga ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">izabela.gawlińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: (32) 787 06 01 do 03 wew. 121