OFFO 2021 to dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej organizowanego przez Grupę Trzymającą OFFO. Jest to impreza cykliczna (biennale), która nie ma odpowiednika w polskim środowisku fotograficznym, a znana jest także poza granicami kraju. Mieliśmy zaszczyt otworzyć dzisiaj jedną z wystaw festiwalu, na której prezentowana jest twórczość trzech artystów: z Polski, Czech oraz Francji. Chcieliśmy podziękować organizatorom za możliwość udziału jako galeria w tym wyjątkowym, artystycznym festiwalu.

Dziękujemy także uczniom z Technikum nr 4 w Bytomiu im. Marii Skłodowskiej  Curie (klasie: Technik fotografii i multimediów) za udział w otwarciu i wysłuchaniu krótkiego wykładu.

Przypominamy, że wystawa fotografii dostępna będzie w galerii Rotunda do 30 listopada br. w godzinach pracy biblioteki.

Kontakt w sprawie oprowadzania i wystawy:

Izabela Gawlińska
Główny specjalista ds. marketingu i promocji
tel.: (32) 787 06 01 do 03 wew. 121

Więcej o artystach i festiwalu tutaj