OFFO 2021 to dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej organizowanego przez Grupę Trzymającą OFFO. Jest to impreza cykliczna (biennale), która nie ma odpowiednika w polskim środowisku fotograficznym, a znana jest także poza granicami kraju. Mieliśmy zaszczyt otworzyć dzisiaj jedną z wystaw festiwalu, na której prezentowana jest twórczość trzech artystów: z Polski, Czech oraz Francji. Chcieliśmy podziękować organizatorom za możliwość udziału jako galeria w tym wyjątkowym, artystycznym festiwalu.

Dziękujemy także uczniom z Technikum nr 4 w Bytomiu im. Marii Skłodowskiej  Curie (klasie: Technik fotografii i multimediów) za udział w otwarciu i wysłuchaniu krótkiego wykładu.

Przypominamy, że wystawa fotografii dostępna będzie w galerii Rotunda do 30 listopada br. w godzinach pracy biblioteki.

Kontakt w sprawie oprowadzania i wystawy:

Izabela Gawlińska
Główny specjalista ds. marketingu i promocji
tel.: (32) 787 06 01 do 03 wew. 121
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej o artystach i festiwalu tutaj


Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież