Tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom obchodzony jest pod hasłem „Czytamy polskich autorów” i wyjątkowo został połączony z Dniem Matki i Dniem Dziecka. Z tej okazji zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną z nami panią Martynę Jaszek, aby przeczytała opowiadanie pt. „Jak nasza mama odczarowała wielkoluda” z książki „Nasza mama Czarodziejka” Joanny Papuzińskiej. Tytułową bohaterką wybranej książki jest pani Maria mieszkająca w Makowicach. Wydaje się, że jest zwykłą mamą trójki dzieci, ale to pozory, w oczach swoich dzieci jest czarodziejką! I słusznie, gdyż potrafi znaleźć rozwiązanie każdego problemu, jest dobra i bezinteresowna, niosąc pomoc innym w trudnych i niecodziennych sytuacjach.

Zapraszamy do wysłuchania tego pięknego opowiadania jednej z najbardziej znanych i poczytnych polskich autorek dla dzieci. Nagranie dostępne w serwisie YouTube.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież