To już VII edycja projektu w którym Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu ma zaszczyt brać udział i udostępnić przestrzeń wystawienniczą w celu prezentacji prac plastycznych nadesłanych przez uczniów bytomskich szkół. Konkurs "Bohaterowie - Żołnierze Wyklęci"  organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu. 4 marca br. w galerii Rotunda w MBP Bytom odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród w obecność Pana Prezydenta Adama Frasa. Celem projektu jest upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych i upowszechnienie wśród  uczniów bytomskich szkół wiedzy o żołnierzach Armii Krajowej, którzy walczyli o niepodległość Polski po II wojnie światowej oraz poszerzenie wiedzy historycznej istotnej dla tożsamości narodowej, regionalnej  oraz kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych.

O wynikach konkursu poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu. Projekt powstał pod patronatem Prezydenta Miasta Bytomia.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież