W dniach od 11 do 22 lutego b.r. serdecznie zapraszamy Szanownych Czytelników do udziału w zabawie Walentynkowa randka w ciemno z … książką.  Projekt jest kontynuacją akcji realizowanej cyklicznie od 2016 roku i niezmiennie cieszy się sporym powodzeniem wśród osób odwiedzających bibliotekę. 
W agendach Działu Udostępniania Zbiorów wybrane przez bibliotekarzy książki przeistoczą się w „kandydatki do randki” dla chętnych do wzięcia udziału w zabawie czytelników. Oprócz  beletrystki pojawi się literatura popularnonaukowa, obok klasyki – literatura brukowa, zaś obok bestsellerów i nowości – książki (nieco) starsze :)
Każdy czytelnik będzie miał szansę spróbować czegoś nowego i znajdzie coś dla siebie.

Podczas trwania akcji w odpowiednio oznaczonych miejscach biblioteki czekać będą na chętnych zapakowane w szary papier książki. Tę, którą będziecie Państwo chcieli „zabrać na randkę” będzie można wypożyczyć, kierując się jedynie wskazówkami zamieszczonymi na opakowaniu (jako dodatkową książkę).

Dorosłych czytelników, zainteresowanych wzięciem udziału w naszej zabawie, zapraszamy do Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej i Wypożyczalni Literatury Popularnonaukowej, młodszych zaś do Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży, mieszczących się przy Placu Jana III Sobieskiego 3 w godzinach pracy biblioteki.

 

IMG 20210210 1515354400

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież