GALERIA ROTUNDA

14 października (piątek), godz. 17.00

Otwarcie wystawy ilustracji pt. "MARZENIA KRASNOLUDKÓW" autorstwa Macieja Szymanowicza. Zabierzemy Was w podróż po domu, w którym trawnik marzy o prysznicu, poznacie samosprzątające się klocki, zobaczycie w jakich pozycjach najlepiej się marzy i w ogóle wszystko Was na tej wystawie zaskoczy, bo to wystawa o MARZENIACH i o KRASNOLUDKACH, które mieszkają w szufladach i tam schowane również bujają w obłokach.

Zaraz po otwarciu wystawy zapraszamy na otwarte warsztaty!

Zastanawialiście się kiedyś czym są marzenia, albo nad tym skąd się biorą? My znamy osobę, która potrafi odpowiedzieć na to pytanie, i co więcej napisała i zilustrowała książkę o MARZENIACH. Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Maciejem Szymanowiczem, znanym Wam bardzo dobrze z książki o Krasnoludkach ich głupotkach, faktach i mitach. Będzie śmiesznie, kreatywnie i bardzo twórczo!

Bytomski Festiwal Literacki dla Dzieci i Młodzieży. BECEK CZYTA dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – program „Promocja czytelnictwa”.