GALERIA ROTUNDA

Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 Bytom- Karb oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Wł. Studenckiego w Bytomiu ma przyjemność zaprosić Państwa na wystawę pokonkursową XXII Wojewódzkiego konkursu twórczości plastycznej dzieci i młodzieży pt.: ”Moja ulubiona pora roku”. Do udziału w ubiegłorocznym konkursie zaproszono uczniów z całego województwa śląskiego, wszystkich typów szkół (poza szkołami plastycznymi). Celem konkursu była prezentacja możliwości twórczych dzieci i młodzieży.

Nadesłane prace zostały ocenione w 6 kategoriach w technice plastycznej dowolnej. Wystawa dostępna będzie do końca stycznia br. w Galerii Rotunda w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu, w godzinach otwarcia biblioteki.

GALERIA ROTUNDA (piętro)

Wystawa „Biegiem przez Biegi Świętych Mikołajów” zorganizowana dzięki współpracy z Stowarzyszeniem MyBytomianie. Wystawa prezentuje fotografie i materiały dotyczące wszystkich edycji Biegów Świętych Mikołajów które odbyły się od 2013 roku. Wydarzenie wspiera osoby potrzebujące w tym Fundację Dom Nadziei a obecnie od siedmiu lat Fundację Wspólnotę Burych Misiów.