Uprzejmie informujemy Szanownych Czytelników, że z powodu skontrum Placówka Filialna Nr 12 będzie nieczynna w dniach od 23 do 29 listopada.

Jednocześnie informujemy, że w okresie tym nie będą naliczane kary za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Komentarze   

-1 #2 tomasz.rojek@biblioteka.bytom.pl 2018-11-21 07:28
Dzień dobry, filia nr 12 będzie nieczynna od 23 do 29 listopada w związku z przeprowadzanym tam skontrum (inwentaryzacją zbiorów). Poprzednie zamknięcie byłą związane z innymi pracami.
Pozdrawiam
Cytować
0 #1 Dariusz 2018-11-19 20:29
Witam
Placówka jest nieczynna już od 10.11-19.11.2018
Czy od 23 znów będzie nieczynna, proszę o poprawną informację.
Pozdrawiam
Cytować

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież