Dział Literatury dla Dzieci i Młodzieży oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Bytomiu serdecznie zapraszają dzieci ze szkół podstawowych w wieku od 6 do 13 lat, do wzięcia udziału w konkursie B jak Bytom w lapbookach. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu lapbooka z informacjami na temat Bytomia.

 Lapbook to interaktywna teczka-książka. Materiał w niej gromadzony  może mieć formę - diagramów, ilustracji, notatek, wycinków prasowych, odręcznych rysunków. Lapbooki mogą dotyczyć np.: historii miasta, jego architektury, sportu, przyrody. Na zgłoszenia czekamy od 1 kwietnia do 7 maja 2016 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 maja 2016 r.

Regulamin konkursu

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież