Zapraszamy na spotkanie z Karoliną Wietrzyk, laureatką zeszłorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „OKNO”.

Karolina jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 54 w Bytomiu. Jej pasją jest pisanie wierszy, ale uwielbia także taniec i lekcje języka angielskiego. Własne opowiadania zaczęła pisać już w przedszkolu. W 2017 roku jej opowiadanie „Księżycowy pył” zostało nagrodzone III miejscem w XI Ogólnopolskim Konkursie Literackim „OKNO”, kierowanym do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 6 marca o godzinie 9.00 w Wypożyczalni Literatury dla Dzieci i Młodzieży.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież