Serdecznie zapraszamy 24 lutego br. o godz. 12.00 na warsztaty literackie bytomskiej szkoły językowej My school of English, mające na celu przybliżenie literatury anglosaskiej polskim dzieciom.

Bajka + zabawa to udany przepis na zajęcia językowe z najmłodszymi. Tym razem pozwolimy sobie wziąć na warsztat sztukę zatytułowaną „The Gruffalo”. Ci którzy nie wiedzą, podobnie jak Lisek, Wąż i Sowa, co to takiego Gruffalo, dowiedzą się już niebawem. Poznamy historię, rozwiążemy zagadkę i namalujemy portrety naszych ulubionych postaci. A może uda nam się wcielić w role i przedstawić fragment sztuki po angielsku?

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież